Z życia Oddziału

Program imprezPROPOZYCJE IMPREZ TURYSTYCZNYCH NA ROK 2018

DATA RODZAJ IMPREZY UCZESTNICY UWAGI
23 luty Spotkanie przewodników z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego z uczniami w szkołach. Zaznajomienie uczniów z pracą przewodnika i zaproponowanie wycieczek Udział w Gali Przewodnickiej w Krakowie. Przewodnicy Każdy przewodnik kontaktuje się indywidualnie z wybraną szkołą.

Zainteresowani.
10-11. marzec Jasna Góra - Ogólnopolska Pielgrzymka Przewodników. Przewodnicy i sympatycy. Zapisy w PTTK do 24. 02. arch ...
24. marzec Krowiarki - Msza św. w rocznicę odejścia do Ojca Jana Pawła II – godz. 11 Sympatycy turystyki. Dojazd niezorganizowany.
15 kwiecień Przehyba - rozpoczęcie sezonu turystycznego w górach. 12 Msza św. Sympatycy turystyki. Zapisy w PTTK do dnia 05. 04.
maj Pieniny - cerkiew w Szlachtowej i w Jaworkach, przejście Durbaszka- Wysoka- wąwóz Homole, kościółek w Grywałdzie. Sympatycy turystyki. Termin zostanie podany Zapisy w PTTK.
22. czerwiec Ochotnica - Jaszcze - uroczysko Pamięci pod Pańską Przechybką- Magurki (wieża widokowa). Sympatycy turystyki. Zapisy w PTTK.
29 lipiec Luboń Wielki - Msza św. w rocznicę ocalenia schroniska. Chętni. Spotkanie z przewodnikiem g. 8- w PTTK. arch ...
lipiec
sierpień
Rabka i okolice z przewodnikiem: oferta zwiedzania dla przebywających na wczasach oraz zainteresowanych. Chętni Terminy i trasy zostaną podane oddzielnie. Spotkanie z przewodnikiem w PTTK. info ... arch ...
22 wrzesień 65 Zlot turystyczny im. E. Cz. Trybowskich - zakończenie. Grupy zgłoszone w PTTK Wg regulaminu zlotu.
arch ...
7 październik Okrąglica Krupowa Hala - zakończenie sezonu turystycznego w górach. Chętni. Dojazd do Sidziny Wielka Polana indywidualnie. Dojście na miejsce z przewodnikiem.

Z życia Oddziału

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników turystyki górskiej oraz sympatyków do wzięcia udziału w organizowanych imprezach.Więcej informacji
pod adresem:
34-700 Rabka-Zdrój
ul. Piłsudskiego 1
tel/fax.(0-18) 267 73 17