Walny Zjazd Delegatów Oddziału PTTK Rabka

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Oddziału PTTK w Rabce-Zdrój zawiadamia że:
Walny Zjazd Delegatów Oddziału PTTK Rabka
Odbędzie się 23 lutego 2013r. o godz. 1000(I termin)
o godz. 1015(II termin) w siedzibie Oddziału PTTK
Rabka-Zdrój, ul. Piłsudskiego 1.

Uprzejmie informujemy, że w siedzibie biura od dnia 14 luty 2013r. udostępnione zostaną do zapoznania się następujące materiały:

1. Sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału PTTK w latach 2009-2013, Oddziałowej komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.
  2. Informacja o proponowanej liczbie wybieranych władz Oddziału PTTK i delegatów na Regionalną Konferencję Oddziałów.
  3. Regulamin Zjazdu.

Delegatów na Zjazd Oddziału prosimy o zabranie legitymacji członkowskiej PTTK, która przy wejściu na salę zostanie wymieniona na mandat uprawniający do uczestnictwa w Zjeździe i głosowania.

PODSUMOWANIE

Migawki z Walnego Zjazdu Członków Oddziału PTTK „Rabka” w Rabce Zdroju 23.02.2013r.

Rozpoczęcie Wszystko gotowe, tylko czy delegaci dopiszą Obrady Delegaci dopisali- zebranie jest ważne
Obrady Obrady
Były podziękowania, dyplomy, wyróżnienia, gratulacje
Gratulacje Gratulacje
Gratulacje
Panowie- nie ma się co dziwić- należało się.
I… oczekiwane wybory
Wybory Wybory